Cytaty Grega!

Greg pozostawił po sobie bardzo dużo mądrych i świetnych cytatów. Zapraszamy!:)

greg-plitt-nie-zyje-pogrzeb-grega-plitta-wikipedia-greg-plitt-103849-article

Jestem wściekły. Nie jestem, tu gdzie chcę być. Chcę wielkiej odmiany w życiu. Nie mam k#@! czasu. Dlaczego powinienem się dziś poddać? Jestem wściekły. Chcę tego wszystkiego, ziom. Chce więcej niż to. Jak na to zapracujesz? Zapracuję na to. Będę coraz ciężej na to pracował… – Greg Plitt

Kiedy poczujesz w sobie „pompę”, to jest oznaka twojej przemiany. Nie bój się skończyć serii. Gdy, tylko ją poczujesz – trzymasz ją w sobie tak długo jak chcesz. Im dłużej w tobie pozostanie, tym większa będzie twoja zmiana. Dzięki niej staniesz się lepszym sobą! – Greg Plitt

Te „małe rzeczy”, które robisz codziennie – przyczyniają sie do wszystkiego. Od tego zależne jest, czy odniesiesz sukces, czy… niepowodzenie. Musisz się o to postarać, każdego dnia. – Greg Plitt

Nie pozwól, aby zegar rządził twoim życiem. Wewnętrzny zegar jest zawsze włączony, zawsze bije. To bicie serca zwycięzcy. Jedyne co jest nam gwarantowane to wdech i wydech. Nie pozwól, żeby to wszystko przeszło. Nie odwlekaj nic na później! Zrób to teraz, ziom! Dzięki temu – jutro będziesz już o krok dalej!

gf

Zegar tyka. Czy stajesz się osobą, którą zawsze chciałeś być?

Dajesz z siebie wszystko. Nie tylko udoskanalasz sylwetkę, ale tworzysz niezniszczalną silną wolę. Zaczynaj swój dzień wcześnie, miej pozytywne nastawienie. Idziesz do pracy, a już zdołałeś zapłacić swoje „długi”. Poczuj, że żyjesz!

Przestań być sługą swojego dnia. Spraw, by było odwrotnie. Bądź jego mistrzem!

greg-plitt-3

Twoje ciało to „dom”, w którym jesteś zmuszony mieszkać do końca swojego życia. Nie sprzedasz go, nie wynajmiesz. Wszystko co możesz, to tylko go zmodyfikować i poprawić… albo…możesz go zepsuć. Jeden dom, w którym żyjesz, ziom… W jakim rodzaju domu chcesz mieszkać?

Nazywa się to „pompą. Musisz ją doświadczyć. Jest to jedno z największych hajów w życiu. Nie musisz sobie nic wstrzykiwać, ani wciągać.. Jedyne co, to tylko się spocić

Cisnę dopóki ból nie da o sobie znać. Nie rezygnuję ze ćwiczeń dopóki ból się mną nie przywita. To jest dobra seria!

Poświęć dziś dla lepszego jutra. Chcesz zapłacić za to wszystko bólem, ponieważ ból to tak naprawdę wiadomość, gdy naprawiasz coś, co jest niewystarczające w twoim życiu..

Sekunda po sekundzie, tracisz możliwość, aby stać się tym kim chcesz być.. Kiedy w końcu przestaniesz tworzyć sobie wymówki i weźmiesz odpowiedzialność za własne życie?!

Poruszaj się przez błoto w życiu.. Jeśli kiedykolwiek myślisz o tym, by poruszać się „wyżej”.

01

Nie gadamy, tylko ćwiczymy! Gdy idziesz na trening nie musisz gadać, wiesz?

Najbardziej trudne rzeczy w życiu są robione najrzadziej, ale zapewniają najwięcej..

Jedyne powtórzenia, od których „nie rośniesz”, to te których k#!@ nie robisz!

Jedna godzina bólu stwarza wieczną dumę!

W życiu, to nie gość, który ma najlepsze geny lub ktoś kto jest najbardziej inteligentny, odnosi sukces.. Jest to osoba, która ma w sobie największą wytrwałość! Zawsze podnoś się z niepowodzenia i próbuj dalej! Jest to ktoś, którego dłoń jest później uniesiona ku górze.. To człowiek, którym musicie się stać!

Istnieją dwa rodzaje bólu. Pierwszy, to ten, który Cię złamie, a drugi – zmieni Cię. Na siłowni, ból odczuwany jest jako rezultat słabości, które opuszczają nasze ciało. Fizyczny ból, to „klej” transformacji znany również jako ból przy postępie. Im więcej tego zniesiesz, tym trudniej jest zaakceptować jakąkolwiek porażkę..

Sukces nie zna rzeczy typu: zimno, wcześnie albo, że jesteś zmęczony. Po prostu wie, czy się pojawiłeś, czy nie..

Różnica pomiędzy zwyciezcą, a przegranym – oboje ponoszą porażkę, ale zwycięzca podnosi się i próbuje tyle razy, aż w końcu pójdzie po jego myśli!

plitt

Miej odpowiednie nastawienie psychiczne.. Stracisz kilka walk w życiu, ale jeśli zawsze przyłożysz do tego serce i pasję na pierwszym miejscu, to wygrasz WOJNĘ. To właśnie to co da Ci siłę, powstać… i spróbować ponownie!

Wiara w siebie, pewność siebie. Świat jest twoim placem zabaw. Bez limitu. Moje pytanie brzmi: Czy będziesz zapamiętany?

Możliwości nie pukają do drzwi. Pojawiają się, kiedy ty k#@! pukasz w te drzwi!

Jeśli nie będzie jutra, to czy nadal robiłbyś dziś co właśnie robisz? Jeśli odpowiedź brzmi NIE, to żyjesz, ale nie w pełni!

Musisz wystarczająco mocno w siebie uwierzyć, aby być taką osobą o której będą pamiętać później inni.

Gdy zastanawiasz się jak to zrobić… Lepszym pytaniem jest, jak tego nie zrobić?!

 

Reklamy