Zmiany na stronie

Hej! Stwierdziłem, że nie ma sensu prowadzić bloga. Od teraz wszystkie ważne informacje znajdziecie na stronie głównej. Pozdrawiam!

Reklamy

Problem z forum…

Niestety, wkurzyłem się bardzo tym faktem, ale jestem zmuszony przenieść wszystko z forum dyskusyjnego, a zwłaszcza UNIKALNE ĆWICZENIA GREGA, gdyż…… serwer z darmowymi forami, na którym stoi forum – zawiesza swoją działalność….

312das

Jak widzicie na czarnym polu – to co mówiłem jest prawdą i forum przestanie istnieć. Może kiedyś je stworzę od nowa, ale narazie działamy głównie na stronie.

Dziękuję, że odwiedzacie stronkę. Wkrótce więcej filmów i przede wszystkim tak jak wspominałem – ĆWICZENIA z GREGIEM (pojawi się nowy dział).

Trzymajcie się, miłego dnia!

 

Forum już działa!

Jest już dostępne forum, na którym znajdziecie naprawdę ogromną ilość informacji odnosnie Grega Plitta. Znajdziecie tam także galerie zdjęć, zestaw wszystkich ćwiczeń Grega, jego przepisy kulinarne itd… po prostu wszystko! Zachęcam do rejestracji

www.gregplitt.czo.pl – wejdź i się zarejestruj

Jest też dostęny nowy filmik – GREG PLITT – PRZEMOWA W SZWECJI 🙂 OBEJRZYJ I NAPISZ W KOMENTARZU CO SĄDZISZ. Długo robiłem ten film, ale myślę, że się opłaciło.

GREG PLITT PRZEMOWA W SZWECJI

 

 

 

Zaczynamy!

Z wielką radością w dniu 2 czerwca 2018 r. rozpoczynamy działalność serwisu „Greg Plitt Forever”. Wcześniej działaliśmy na Youtube, ale niestety to co dobre – szybko się kończy. Wszystkie moje filmiki zostały usunięte bezpowrotnie wraz z kontem, który miałem 10 lat… Nie ma się co jednak przejmować, postanowiłem, iż stworzę największą stronę o Gregu jaka kiedykolwiek powstała. Zapraszam do przeglądania strony, bądźcie z nami. Im więcej aktywności od Was tym lepsze i częstsze aktualizacje i nowe materiały, pozdro!

„Żadnych k#!@ wymówek!. — Greg Plitt

Greg-Plitt-Running